Miley Cyrus Fan
Sitemize hoşgeldiniz sitemizden faydalanmak için üye olunuz.
Miley Cyrus Fan
Sitemize hoşgeldiniz sitemizden faydalanmak için üye olunuz.
Miley Cyrus Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miley Cyrus Fan

Tüm Miley'ciler burada,peki sen neredesin?

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Miley Cyrus Araştırma

2 posters
YazarMesaj
gLckTTy~~*
Admin
Admin
gLckTTy~~*

Kişi sayfası
Rep Puanı:
Miley Cyrus Araştırma Left_bar_bleue1000/1000Miley Cyrus Araştırma Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Miley Cyrus Araştırma Empty
MesajKonu: Miley Cyrus Araştırma   Miley Cyrus Araştırma Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 9:24 pm

Öncelikle herkese merhabalar.Bugün hürriyet'in sitesinde arama bölümüne "Miley Cyrus" yazdım ve arattım. Karşıma çıkan tüm konulara girdim fakat bir haber vardı ve çok dikkatimi çekti bu haberin içeriği. Konunun ismi " Disney’in yaramaz kızları" diye bir konu ve 11 Mayıs 2008'de yayınlanmış. İçinde Britney Spears'tan tutunda Miley Cyrus'a kadar neredeyse tüm vukuatlı ünlüler vardı. Miley hakkındaki bölümü okudum. Herşey normaldi. Fakat "Vukuatları" bölümünde dikkatimi bir şey çekti. Aynen kopyala-yapıştır yaparak tırnak içinde koyuyorum "High School müzikaliyle aynı yıl, basına hamile olduğunu açıkladı."diye yazıyordu. Bu benim dikkatimi çok kötü bir şekilde çekti. Böyle birşey olsa bile Miley hakkındaki düşüncelerimin değişmeyeceğini bilmenizi isterim. İsterse tüm evrende seven bir kişi bile olmasın ben her zaman onun yanında olacağım. Şuanda bir araştırma yapıyorum bu konuda. Bu gece bana uyku yok diyebilirim kısaca. Neyse bu yazıyı gece okuyanlara "İyi Geceler", Sabah veya öğlen okuyanlara da "İyi Günler" dilerim.

Bu arada pardon siteyi vermeyi unutmuşum. Bu siteyi verdiğim herkesden çok özür dilerim. Site:Site Adresi

Bu arada birde iyi bir haberim var. Aynı sitenin aynı konusunda "VANESSA HUDGENS" hakkındaki konuyu okuyunca fark ettim. Önce sözleşme iptal edilmiş disney tarafından. Fakat albümü 500 bin satınca geri sözleşme yapılmış. Bu durumda Miley'nin sözleşmesinin bitmeme olasılığı %85 bence. Bu "VANESSA HUDGENS" hakkındaki bölümde Miley'nin hemen altında yazıyor.

Arkadaşlar inşallah son olarak editliycem bu yazıyı. Size son bir önerim var sakın ama sakın gazetelerin internet sitesinde özelliklede galeri bölümünde Miley'i aratmayın. yazılan yorumlar bana sinir krizi geçirtti. Herhangi bir türkçe hatası yaptıysam özür dilerim.

Arkadaşlar yine editliyorum. Sanırım araştırma konusunu bırakıcam yoksa Miley'i görememekten ve Hannah'yı izleyememekten değil bu araştırmalar yüzünden kafayı üşütcem. Şu hürriyetdeki haberi araştırırken başka 18+ olaylarla karşılaşmaya başladım. Hatta en son bir s... kaseti ortaya çıktı diyodu bir sitede ve bir 18+ filmde oynayacağı ve 18+ bir reklamda oynayabileceği yazan bir kaç haber beni delirtmeye çok yaklaştırdı. Sanırım 5 adım falan kaldı delirmeme. 1-2 gün bu konuda araştırma yapamayacağım. Herkesden özür dilerim.

AMA BENCE BUNLARIN HEPSİ YALAN. NE OLURSA OLSUN İLK BAŞTA BELİRTTİĞİM GİBİ ASLA MİLEY'İ YALNIZ BIRAKMAYACAĞIM. BU SEFER PARA PARA PARA DEĞİL MİLEY MİLEY MİLEY

Başka bir sitedeki arkadaşın yazısıydı kopyaladım bunu belirtmek isterim yani ALINTIDIR.
http://mileycyrusfanclub.eniyiforum.org
'zuZu'
Siteye Alıştı
Siteye Alıştı

Kişi sayfası
Rep Puanı:
Miley Cyrus Araştırma Left_bar_bleue30/1000Miley Cyrus Araştırma Empty_bar_bleue  (30/1000)

MesajKonu: Geri: Miley Cyrus Araştırma   Miley Cyrus Araştırma Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 1:56 pm

Saol cnm.
gLckTTy~~*
Admin
Admin
gLckTTy~~*

Kişi sayfası
Rep Puanı:
Miley Cyrus Araştırma Left_bar_bleue1000/1000Miley Cyrus Araştırma Empty_bar_bleue  (1000/1000)

MesajKonu: Geri: Miley Cyrus Araştırma   Miley Cyrus Araştırma Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 6:58 pm

Önemli Değil Wink
http://mileycyrusfanclub.eniyiforum.org

Miley Cyrus Araştırma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Miley Cyrus Photoshoot =)
» Miley Cyrus İmzalar
» Miley Cyrus:Kalbim Paramparça(Kıyamam sanax()
» Miley and Billy Ray Cyrus
» Miley Cyrus Twitter Resimler