Miley Cyrus Fan
Sitemize hoşgeldiniz sitemizden faydalanmak için üye olunuz.
Miley Cyrus Fan
Sitemize hoşgeldiniz sitemizden faydalanmak için üye olunuz.
Miley Cyrus Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miley Cyrus Fan

Tüm Miley'ciler burada,peki sen neredesin?

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Site Canlansın Artık!

3 posters
YazarMesaj
Sine[M]iley
Admin
Admin
Sine[M]iley

Kişi sayfası
Rep Puanı:
Site Canlansın Artık! Left_bar_bleue1000/1000Site Canlansın Artık! Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Site Canlansın Artık! Empty
MesajKonu: Site Canlansın Artık!   Site Canlansın Artık! Icon_minitimePtsi Tem. 27, 2009 12:40 pm

Artık siteye kimse girmiyor,lütfen yapmayın sitenin terk edilmiş olmasını istemiyorum eğer herkes girse şimdi bu sitenin en büyük siteler arasına girmişti! Siteyle lütfen azda olsa ilgilenin başvurularıda açamıyoruz çünkü site daha dolu değil sadece Adminler bunun üstesinden gelemezki lütfen girin.Siteyi geliştirin!
linate*
Yeni Üye
Yeni Üye
linate*

Kişi sayfası
Rep Puanı:
Site Canlansın Artık! Left_bar_bleue0/1000Site Canlansın Artık! Empty_bar_bleue  (0/1000)

MesajKonu: Geri: Site Canlansın Artık!   Site Canlansın Artık! Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 5:15 pm

Ben giriyorum siteye de kimse olmadığı için canım sıkılıyor ve kapatıyorum bounce
gLckTTy~~*
Admin
Admin
gLckTTy~~*

Kişi sayfası
Rep Puanı:
Site Canlansın Artık! Left_bar_bleue1000/1000Site Canlansın Artık! Empty_bar_bleue  (1000/1000)

MesajKonu: Geri: Site Canlansın Artık!   Site Canlansın Artık! Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 3:16 pm

ne olur kapatma ben de çok giremiyorum çünkü tatildeyim
http://mileycyrusfanclub.eniyiforum.org
Sine[M]iley
Admin
Admin
Sine[M]iley

Kişi sayfası
Rep Puanı:

MesajKonu: Geri: Site Canlansın Artık!   Site Canlansın Artık! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 11:21 am

Tamam seninkisi birşey değil ama sadece 3-4 kişi giriyo oda 2 dakikalık Crying or Very sad
gLckTTy~~*
Admin
Admin
gLckTTy~~*

Kişi sayfası
Rep Puanı:

MesajKonu: Geri: Site Canlansın Artık!   Site Canlansın Artık! Icon_minitimePaz Ekim 11, 2009 12:23 pm

Elinizden geldiğince girmeye çalışın lütfeen !! Sad
http://mileycyrusfanclub.eniyiforum.org

Site Canlansın Artık!
1 sayfadaki 1 sayfası